• Codzienna dawka witamin zamknięta w butelce
 • Bezpłatna dostawa w całej Polsce przy zamówieniu od 100 PLN

3-dniowa dieta sokowa – dieta oczyszczająca dla dobrego samopoczucia

Jednodniowy detoks już za Tobą. Chcesz jeszcze efektywniej oczyścić organizm z najróżniejszych toksyn, które w nim zalegają i powodują przykre dolegliwości, jak zaparcia czy wzdęcia, których nie sposób się pozbyć? 3-dniowa dieta sokowa może okazać się tym, czego w tym momencie potrzebujesz najbardziej.

Dieta sokowa zakłada całkowitą rezygnację ze stałych posiłków na określoną liczbę dni i zastąpienie ich sokami. W wyniku tego perystaltyka jelit zostaje pobudzona, co sprzyja oczyszczeniu ich ze wszystkich niestrawionych resztek pokarmów, które się w nich znajdują. A wraz z nimi stracisz kilka nadprogramowych kilogramów (zazwyczaj od 2 do 5), co dodatkowo zmotywuje do zmiany sposobu odżywiania na zdrowszy niż dotychczas.

Dieta sokowa i jej efekty – co daje 3-dniowa dieta sokowa?

Po zakończonej diecie sokowej zobaczysz wiele korzyści, przede wszystkim tych związanych z lepszą pracą jelit. Pozbędziesz się uczucia wzdęcia i przelewania w brzuchu, a także uporczywych zaparć. Poprawi się też kondycja Twojej skóry i włosów. Dieta sokowa może również wpłynąć na poprawę samopoczucia – będziesz się lepiej wysypiać i zyskasz więcej energii do działania.

Jak często możesz sięgać po dietę sokową? Nawet kilka razy w roku, za każdym razem zachowując 1-2 miesięczną przerwę. Taka dieta stanowi dość duże obciążenie dla organizmu, zatem wymaga regeneracji po tym wysiłku.

Czy 3-dniowa dieta oczyszczająca to opcja dla każdego?

Zastanawiasz się, czy dieta sokowa to coś dla Ciebie? Mamy dobrą wiadomość: z diety sokowej mogą korzystać osoby w różnym wieku – zarówno młodzi dorośli, jak i osoby starsze. Nie zaleca się jej jedynie dzieciom i nastolatkom, a także osobom borykającym się z poważnymi chorobami o przewlekłym charakterze.

Dieta sokowa stanowi niemałe wyzwanie dla organizmu, który nagle musi przestawić się na zupełnie nową formę przyjmowania pokarmów. Zamiast jedzenia o stałej formie do żołądka będą trafiać jedynie płyny. O ile jednodniowy detoks w takiej formie może minąć niemal bez żadnych niedogodności, o tyle 3-dniowa dieta sokowa może już wiązać się z pewnego rodzaju obciążeniem.

Co zrobić, aby taka dieta stała się łatwiejsza do przeprowadzenia? Przed rozpoczęciem diety sokowej zacznij przyzwyczajać swój układ trawienny do zmian. Jak? Jedz więcej warzyw i owoców, zrezygnuj z używek oraz zmniejsz ilość mięsa, tłuszczów i przetworzonej żywności w jadłospisie. Dieta sokowa zakłada też picie większej ilości płynów, takich jak soki, woda czy ziołowa herbata. Zacznij je pić w ramach przygotowania przed właściwą dietą sokową.

Masz ochotę wypróbować dietę sokową? W Fit Juice znajdziesz gotowe zestawy soków, które Ci w tym pomogą. Przekonaj się, że dieta sokowa może być i skuteczna, i po prostu pyszna, jeśli przeprowadzasz ją przy użyciu świeżo wyciśniętych soków z najwyższej jakości warzyw i owoców!

Zamów już teraz!

Zamów gotowy zestaw diety sokowej lub skomponuj swój własny.
Portale społecznościowe
Zamówienia i pytania

Jesteśmy do dyspozycji
poniedziałek – piątek 8.00 – 16.00

Biuro Obsługi Klienta

e-mail: biuro@fit-juice.pl
tel. +48 799 356 486

Miasta dostaw

Kurier Fit-Juice: Przesyłkę dostarczy nasz włąsny kurier, a dostawy odbywają się wcześnie rano lub w nocy – prosimy jedynie o podanie w uwagach do zamówienia kodu do domofonu oraz maksymalną godzinę dostawy.

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i odbierz 20 PLN na swoje
zamówienie!

  Tabela dostaw

  Zamówienie złożone w … 1-2 dzień najwcześniej
  dostarczony będzie w…
  3-4 dzień najwcześniej
  dostarczony będzie w …
  5 dzień najwcześniej
  dostarczony będzie w …
  Poniedziałek Środa Piątek Wtorek
  Wtorek Czwartek Wtorek Czwartek
  Środa Piątek Wtorek Czwartek
  Czwartek Wtorek Czwartek Piątek
  Piątek Wtorek Czwartek Piątek
  Sobota Wtorek Czwartek Piątek
  Niedziela Wtorek Czwartek Piątek

  Wysyłka i dostawa

  Data dostarczenia dostawy

  Skorzystaj z kalendarza dostawy dostępnego podczas wypełniania danych dostawy w koszyku. W przypadku wyboru diett sokowej na kilka dni, pierwsza przesyłka zostanie dostarczona we wskazanym wybranym dniu. Dostarczamy dietę maksymalnie na 2 dni w jednej paczce kurierskiej. To oznacza, że każda kolejna zostanie dostarczona w najbliższym możliwym dniu, aby zachować ciągłość diety. Przesyłki dostarczamy od wtorku – piątku.