• Codzienna dawka witamin zamknięta w butelce
 • Bezpłatna dostawa w całej Polsce przy zamówieniu od 100 PLN

4-dniowa dieta sokowa – co możesz zyskać, przechodząc na taką dietę?

Borykasz się z problemami żołądkowymi – np. nawracającymi zaparciami, uczuciem przelewania w brzuchu lub uporczywymi wzdęciami? Kondycja Twojej skóry i włosów pozostawia wiele do życzenia? Winę za wszystkie te niedogodności może ponosić przesycenie organizmy toksynami znajdującymi się w otoczeniu oraz silnie przetworzonej żywności.

Co prawda Twój organizm powinien uporać się z ich usunięciem na własną rękę, ale nie zawsze działa z taką efektywnością, z jaką powinien. W tej sytuacji ze wsparciem przychodzi 4-dniowa dieta sokowa, która pomaga w wymieceniu wszelkich złogów zalegających w organizmie i wpływających negatywnie na jego funkcjonowanie. 

Dieta oczyszczająca dla zaawansowanych – u kogo sprawdzi się 4-dniowa dieta sokowa?

Nawet jednodniowy detoks sokowy jest w stanie wspomóc detoksykację organizmu. Decydując się na jego dłuższy wariant, jakim jest dieta trwająca aż 4 dni, musisz być świadomy tego, że do takiego procesu trzeba się właściwie przygotować. Jak?

Na diecie sokowej żywisz się jedynie sokami wyciśniętymi ze świeżych warzyw i owoców. Taka dieta może zatem stanowić szok dla organizmu, który jest przyzwyczajony do mniejszej obecności tych składników spożywczych w diecie. Dlatego już na kilka dni przed tym, gdy rozpoczyna się dieta, powinieneś włączyć do jadłospisu więcej owoców i warzyw, a także ograniczyć jedzenie mięsa, tłuszczów i żywności przetworzonej. Dzięki temu dieta stanie się dla Ciebie mniejszym obciążeniem i łatwiej przyjdzie Ci trzymanie się jej założeń.

Dieta o działaniu oczyszczającym a nadprogramowe kilogramy – czy 4-dniowa dieta sokowa wpłynie na odchudzanie?

Jeśli chodzi Ci po głowie dieta sokowa, najpewniej masz na celu detoksykację organizmu i poprawę ogólnego samopoczucia. Ale być może mimo to po cichu liczysz na to, że uda Ci osiągnąć poboczny skutek pod postacią utraty kilku kilogramów, które próbujesz zgubić przed wakacjami lub po ciąży?

Nie możemy Ci nic obiecać, bo dieta sokowa działa na każdego inaczej. Jednemu uda się schudnąć podczas diety sokowej, a u drugiego licznik wagi łazienkowej nawet nie drgnie. Wszystko zależy od indywidualnych uwarunkowań Twojego organizmu i niestety nie masz na to żadnego wpływu.

Ale przyjmijmy optymistyczny scenariusz: dieta rzeczywiście pomogła Ci schudnąć. Ile kilogramów możesz zgubić, jeśli korzystasz z diety sokowej przez 4 dni? To kwestia bardzo indywidualna, ale nie więcej niż 2-5 kg. Co więcej, dieta najpewniej nie pozwoli Ci pozbyć się tkanki tłuszczowej, a jedynie zalegających w organizmie złogów – czy to w postaci niestrawionych resztek znajdujących się w jelitach, czy też nadmiaru wody w tkankach.

Chcesz poprawić swoje samopoczucie i pozbyć się problemów natury jelitowej? 4-dniowa dieta sokowa z pewnością spełni Twoje oczekiwania w tym względzie, a przy tym zmotywuje Cię do zmiany nawyków żywieniowych na zdrowsze. 4 dni to za długo? Zacznij od krótszych detoksów. Na wstępie dobrym pomysłem będzie nawet ten jednodniowy, a z czasem możesz stopniowo wydłużać ten czas. W ofercie Fit Fuice znajdziesz zestawy pysznych soków, przy użyciu których może zostać przeprowadzona dieta o dowolnej liczbie dni – wypróbuj naszą dietę sokową!

Zamów już teraz!

Zamów gotowy zestaw diety sokowej lub skomponuj swój własny.
Portale społecznościowe
Zamówienia i pytania

Jesteśmy do dyspozycji
poniedziałek – piątek 8.00 – 16.00

Biuro Obsługi Klienta

e-mail: biuro@fit-juice.pl
tel. +48 799 356 486

Miasta dostaw

Kurier Fit-Juice: Przesyłkę dostarczy nasz włąsny kurier, a dostawy odbywają się wcześnie rano lub w nocy – prosimy jedynie o podanie w uwagach do zamówienia kodu do domofonu oraz maksymalną godzinę dostawy.

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i odbierz 20 PLN na swoje
zamówienie!

  Tabela dostaw

  Zamówienie złożone w … 1-2 dzień najwcześniej
  dostarczony będzie w…
  3-4 dzień najwcześniej
  dostarczony będzie w …
  5 dzień najwcześniej
  dostarczony będzie w …
  Poniedziałek Środa Piątek Wtorek
  Wtorek Czwartek Wtorek Czwartek
  Środa Piątek Wtorek Czwartek
  Czwartek Wtorek Czwartek Piątek
  Piątek Wtorek Czwartek Piątek
  Sobota Wtorek Czwartek Piątek
  Niedziela Wtorek Czwartek Piątek

  Wysyłka i dostawa

  Data dostarczenia dostawy

  Skorzystaj z kalendarza dostawy dostępnego podczas wypełniania danych dostawy w koszyku. W przypadku wyboru diett sokowej na kilka dni, pierwsza przesyłka zostanie dostarczona we wskazanym wybranym dniu. Dostarczamy dietę maksymalnie na 2 dni w jednej paczce kurierskiej. To oznacza, że każda kolejna zostanie dostarczona w najbliższym możliwym dniu, aby zachować ciągłość diety. Przesyłki dostarczamy od wtorku – piątku.