• Codzienna dawka witamin zamknięta w butelce
 • Bezpłatna dostawa w całej Polsce przy zamówieniu od 100 PLN

Co możesz osiągnąć, stosując dietę sokową?

Dieta sokowa to oczyszczająca kuracja, która ma jeden cel: oczyścić organizm z toksyn. Te mogą gromadzić się w nim na skutek diety przesyconej silnie przetworzoną żywnością, niezdrowego stylu życia i kumulacji stresu. Wraz z usunięciem toksyn, zyskasz lepsze samopoczucie, a także sprawniejszą pracę jelit – zapomnisz o wzdęciach, zaparciach i biegunkach, które do tej pory spędzały Ci sen z powiek. Detoksykacja organizmu może również poprawić koncentrację oraz jakość snu.

Kiedy warto skorzystać z diety sokowej?

Stosowanie diety sokowej zaleca się przede wszystkim wtedy, gdy zauważasz u siebie negatywne objawy mogące świadczyć o tym, że w Twoim organizmie zalegają toksyny. Mogą to być m.in. ciągłe zmęczenie, problemy natury jelitowej, pogorszenie stanu skóry, włosów i paznokci, czy większa podatność na choroby niż dotychczas.

Równie dobrze możesz jednak stosować dietę sokową prewencyjnie. W ten sposób zapobiegniesz gromadzeniu się toksyn w organizmie na dłuższą metę, a tym samym zapewnisz sobie świetne samopoczucie przez cały czas. Dieta sokowa jest w stu procentach bezpieczna pod warunkiem, że jest stosowana zgodnie z zaleceniami, a Twój organizm jest gotowy na taki wysiłek, jaki niesie za sobą detoks.

Jakie zalety niesie za sobą dieta sokowa Fit Juice?

Czy można przeprowadzić dietę sokową na własną rękę? Oczywiście. Ale jeśli nam zaufasz, zyskasz znacznie więcej niż przypuszczasz. Dzięki Fit Juice nie musisz martwić się całą logistyką dotyczącą diety oczyszczającej. Jak skomponować soki, gdzie kupić owoce i warzywa, czym je wycisnąć – możesz oczyścić głowę z tych i innych pytań. Po prostu zamawiasz gotowy zestaw diety sokowej na określoną liczbę dni i odbierasz go przy drzwiach swojego domu lub mieszkania.

Soki wchodzące w skład diety sokowej Fit Juice nie tylko wybornie smakują oraz bazują na warzywach i owocach od lokalnych rolników, ale także są komponowane przez dietetyków. Masz zatem pewność, że znajduje się w nich wszystko, czego potrzebujesz do przeprowadzenia detoksu – i że taka dieta sokowa naprawdę zadziała.

W Fit Juice zamówisz różne diety sokowe, od jednodniowego detoksu po dłuższe, nawet pięciodniowe kuracje oczyszczające. Już dziś sprawdź naszą ofertę diet sokowych w atrakcyjnych cenach i znajdź pakiet dla siebie. Dostarczymy go bardzo szybko, więc od razu zacznij przygotowania do detoksu.

Zamów już teraz!

Zamów gotowy zestaw diety sokowej lub skomponuj swój własny.
Portale społecznościowe
Zamówienia i pytania

Jesteśmy do dyspozycji
poniedziałek – piątek 8.00 – 16.00

Biuro Obsługi Klienta

e-mail: biuro@fit-juice.pl
tel. +48 799 356 486

Miasta dostaw

Kurier Fit-Juice: Przesyłkę dostarczy nasz włąsny kurier, a dostawy odbywają się wcześnie rano lub w nocy – prosimy jedynie o podanie w uwagach do zamówienia kodu do domofonu oraz maksymalną godzinę dostawy.

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i odbierz 20 PLN na swoje
zamówienie!

  Tabela dostaw

  Zamówienie złożone w … 1-2 dzień najwcześniej
  dostarczony będzie w…
  3-4 dzień najwcześniej
  dostarczony będzie w …
  5 dzień najwcześniej
  dostarczony będzie w …
  Poniedziałek Środa Piątek Wtorek
  Wtorek Czwartek Wtorek Czwartek
  Środa Piątek Wtorek Czwartek
  Czwartek Wtorek Czwartek Piątek
  Piątek Wtorek Czwartek Piątek
  Sobota Wtorek Czwartek Piątek
  Niedziela Wtorek Czwartek Piątek

  Wysyłka i dostawa

  Data dostarczenia dostawy

  Skorzystaj z kalendarza dostawy dostępnego podczas wypełniania danych dostawy w koszyku. W przypadku wyboru diett sokowej na kilka dni, pierwsza przesyłka zostanie dostarczona we wskazanym wybranym dniu. Dostarczamy dietę maksymalnie na 2 dni w jednej paczce kurierskiej. To oznacza, że każda kolejna zostanie dostarczona w najbliższym możliwym dniu, aby zachować ciągłość diety. Przesyłki dostarczamy od wtorku – piątku.