• Codzienna dawka witamin zamknięta w butelce
 • Bezpłatna dostawa w całej Polsce przy zamówieniu od 100 PLN

Dieta oczyszczająca dla Twojego organizmu – 2dniowa dieta sokowa

Dieta sokowa to jeden z najefektywniejszych sposobów na wsparcie organizmu w usuwaniu toksyn, które w nim zalegają. Skąd ta wysoka skuteczność działania? Dieta bazująca na samych płynach poprawia perystaltykę jelit i tym samym ułatwia usuwanie z nich wszystkich resztek, które nie wydostały się naturalnie. W rezultacie poczujesz lekkość w brzuchu, a także zapomnisz o wzdęciach czy zaparciach. Dieta sokowa może również wpłynąć na poprawę Twojego samopoczucia, a nawet rozwiązać problemy z zasypianiem i koncentracją w ciągu dnia. 

Skuteczna, 2-dniowa dieta sokowa – jak ją przeprowadzić?

Dieta sokowa nie przypomina żadnej innej, jaką stosowałeś do tej pory. Głównie z tego powodu, że przez cały czas trwania diety sokowej przyjmujesz jedynie płyny, bez pokarmów o stałej formie. Będzie to stanowić niemałe wyzwanie dla Twojego układu trawiennego, który jest przyzwyczajony do innego rodzaju jedzenia.

Co możesz zrobić, aby dieta sokowa okazała się dla niego jak najmniejszym szokiem? Postaw na odpowiednie przygotowanie. Na przynajmniej tydzień przed rozpoczęciem diety sokowej włącz do jadłospisu większą ilość warzyw, owoców i płynów, takich jak woda czy ziołowa herbata. Zanim rozpoczniesz dietę sokową postaraj się też ograniczyć ilość spożywanego mięsa, tłuszczów, słodyczy i mocno przetworzonej żywności. Dobrym pomysłem będzie również zmniejszenie ilości przyjmowanych używek (kawa, alkohol, papierosy). Dieta sokowa ma pomóc w usunięciu toksyn, które z nich pochodzą, zatem używanie ich w czasie detoksu nie ma większego sensu.

Dieta musi też zostać zakończona w odpowiedni sposób. Wychodzenie z niej powinno trwać tyle, co sama dieta. Zatem nie możesz od razu wrócić do jedzenia wszystkiego, tylko stopniowo wprowadzać kolejne grupy składników spożywczych – od lekko- do ciężkostrawnych.

2-dniowa dieta sokowa i jej efekty – jakie korzyści odczujesz po zakończeniu diety sokowej?

Pierwsze rezultaty detoksu odczujesz niemal od razu po diecie sokowej. Przede wszystkim, pozbędziesz się problemów natury jelitowej. Poczujesz lekkość w brzuchu i niemal zapomnisz o uporczywych zaparciach, które jeszcze do niedawna były Twoją codziennością. 

Jednodniowy detoks lub dwudniowa dieta sokowa to dla Ciebie za mało? Z biegiem czasu możesz powoli wydłużać czas trwania tego procesu. Pamiętaj jednak o tym, że im dłuższa dieta sokowa, tym lepiej trzeba się przygotować do jej rozpoczęcia i zakończenia.

Jeśli chcesz, aby dieta sokowa przyniosła fenomenalny efekt, wykonaj ją przy użyciu wysokiej jakości soków wyciskanych metodą Cold Press. Znajduje się w nich wszystko, co najlepsze w owocach i warzywach, a to przekłada się na wyższą skuteczność detoksykacji organizmu. Przekonaj się, jak działa dieta Fit Juice! Sprawdź, jak wiele możesz zyskać, przechodząc na taką dietę i pijąc pyszne soki o starannie skomponowanym składzie!

Zamów już teraz!

Zamów gotowy zestaw diety sokowej lub skomponuj swój własny.
Portale społecznościowe
Zamówienia i pytania

Jesteśmy do dyspozycji
poniedziałek – piątek 8.00 – 16.00

Biuro Obsługi Klienta

e-mail: biuro@fit-juice.pl
tel. +48 799 356 486

Miasta dostaw

Kurier Fit-Juice: Przesyłkę dostarczy nasz włąsny kurier, a dostawy odbywają się wcześnie rano lub w nocy – prosimy jedynie o podanie w uwagach do zamówienia kodu do domofonu oraz maksymalną godzinę dostawy.

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i odbierz 20 PLN na swoje
zamówienie!

  Tabela dostaw

  Zamówienie złożone w …1-2 dzień najwcześniej
  dostarczony będzie w…
  3-4 dzień najwcześniej
  dostarczony będzie w …
  5 dzień najwcześniej
  dostarczony będzie w …
  PoniedziałekŚrodaPiątekWtorek
  WtorekCzwartekWtorekCzwartek
  ŚrodaPiątekWtorekCzwartek
  Czwartek WtorekCzwartekPiątek
  PiątekWtorekCzwartekPiątek
  SobotaWtorekCzwartekPiątek
  Niedziela WtorekCzwartekPiątek

  Wysyłka i dostawa

  Data dostarczenia dostawy

  Skorzystaj z kalendarza dostawy dostępnego podczas wypełniania danych dostawy w koszyku. W przypadku wyboru diett sokowej na kilka dni, pierwsza przesyłka zostanie dostarczona we wskazanym wybranym dniu. Dostarczamy dietę maksymalnie na 2 dni w jednej paczce kurierskiej. To oznacza, że każda kolejna zostanie dostarczona w najbliższym możliwym dniu, aby zachować ciągłość diety. Przesyłki dostarczamy od wtorku – piątku.