• Codzienna dawka witamin zamknięta w butelce
 • Bezpłatna dostawa w całej Polsce przy zamówieniu od 100 PLN

FAQ

Czym jest Cold Press?

Cold press to metoda wyciskania. Jak sama nazwa wskazuje oznacza, że nasze soki tłoczone są specjalną maszyną na zimno. Zwykłe sokowirówki podczas wirowania podgrzewają i napowietrzają sok, przez co zmniejsza się w nim ilość witamin oraz utleniają się substancje odżywcze. Dzięki tłoczeniu warzyw i owoców metodą cold press zachowujemy w naszych sokach wszystko co najlepsze!

Ile kalorii ma zestaw soków?

No. 1 – 1100 kcal
No. 2 – 1098 kcal
No. 3 – 1092 kcal
No. 4 – 916 kcal
No. 5 – 1146 kcal

Czy mogę spożywać stałe posiłki w ciągu dnia?
Odpowiedź różni się w zależności od Twojego celu – jeżeli stosujesz soki jako dodatek do swojej diety, którą chcesz wzbogacić o dodatkową dawkę witamin i minerałów – jak najbardziej możesz spożywać je do posiłków, informację o kaloryczności każdego soku znajdziesz na butelce. Jeżeli kupiłeś soki z zamiarem stosowania detoksu sokowego, aby osiągnąć pełne i oczekiwane efekty nie należy spożywać innych posiłków w trakcie jej trwania.
Czy mogę dodatkowo spożywać jakieś napoje?
Podczas stosowania detoksu sokowego dozwolone jest spożywanie tylko wody i lekkich naparów herbacianych – nie należy spożywać innych napojów. Nie powinniśmy spożywać innych napojów i soków ponieważ mogą one zniwelować efekty stosowania diety. Oczywiście jeżeli korzystasz z soków jako dodatku do swojej diety możesz spożywać inne napoje, pamiętaj jednak o wliczeniu ich do swojego dziennego zapotrzebowania kalorycznego.
Ile dni maksymalnie można stosować dietę?

Zaleca się nie stosowanie detoksu sokowej dłużej niż 3 dni. Przy diecie trwającej 4 lub 5 dni zalecamy przed przystąpieniem skonsultować się ze swoim lekarzem lub dietetykiem. Detoks sokowy można stosować raz na 3-4 tygodnie. Jeżeli spożywasz nasze soki jako dodatek do swojej obecnej diety częstotliwość zależy wyłącznie od Ciebie 🙂

Ile mogę schudnąć podczas diety sokowej?
To zależy. Podczas jednej kuracji 3 dniowej można schudnąć nawet do 2 kilogramów. Natomiast jeśli jesteś szczupły/szczupła ta ilość może być niższa. Ważna jest przede wszystkim zdrowa i zbilansowana dieta pomiędzy kuracjami sokowymi – wtedy możemy spodziewać się najlepszych efektów oraz zdrowej utraty masy ciała – również poza detoksem. Pomiędzy kuracjami polecamy skorzystanie z opcji diety pudełkowej Fit-Catering z odpowiednio dobraną kalorycznością.
Czy mogę stosować detoks sokowy jeżeli choruję?
Nie poleca się stosowania detoksu sokowego jeśli na coś chorujesz. Jeśli chcesz zastosować dietę musisz być całkowicie zdrowy. Przed rozpoczęciem detoksu należy zapoznać się z przeciwwskazaniami niskokalorycznej diety, można również skonsultować się ze swoim lekarzem.
Czy potrzebne jest jakieś specjalne przygotowanie przed detoksem sokowym?

Przed przystąpieniem do detoksu sokowego powinniśmy przygotować nasz organizm do sporego deficytu. Nie należy przechodzić z dnia na dzień z diety tłustej i przetworzonej na dietę sokową. Zaleca się przynajmniej 1-2 tygodnie przed rozpoczęciem kuracji zmienić nawyki żywieniowe, przejść na dietę nisko przetworzoną z dużą ilością warzyw i owoców. Polecamy przed detoksem skorzystanie z opcji diety Fit-Catering.

W jakich odstępach czasowych spożywać soki?

Soki należy spożywać w równych odstępach czasowych co 2-3 godziny, pierwszy do godziny po przebudzeniu, ostatni około 1-2 godziny przed snem. Jeżeli soki kupiłaś/kupiłeś z zamiarem stosowania detoksu sokowego zalecamy rozpoczęcie diety od kolejnego dnia, aby pierwszy sok móc spożyć rano.

Jak długą datę ważności mają soki?
Nasze soki są w pełni naturalne i nie zawierają żadnych konserwantów oraz nie są pasteryzowane, aby zachować w nich maksimum witamin i składników odżywczych, stąd też ich data przydatności to 3 dni od daty produkcji. Na spodzie butelki znajdziesz dokładną datę, do kiedy należy spożyć sok.
W ilu paczkach przyjdzie moja dieta sokowa?
Chcemy, aby soki, które do Ciebie dotrą były jak najświeższe, więc do jednej paczki pakujemy maksymalnie 2 dni diety sokowej. Oznacza to, że jeżeli złożysz zamówienie na 3 lub 4 dni kurier dostarczy Ci zamówienie 2 razy, a jeżeli na 5 dni – 3 razy.
Kiedy mogę spodziewać się dostawy swojego własnego
zestawu sokowego oraz diety sokowej?
Własne kompozycje soków zawsze przychodzą w pierwszy dzień dostawy, więc jeżeli razem z wybranymi sokami złożyłeś/złożyłaś zamówienie na dietę sokową należy mieć na uwadze, że przyjdą one razem.
W jakich dniach odbywają się dostawy?
Produkcja soków odbywa się u nas od poniedziałku do czwartku, ze względu na to, że w te dni paczki może odbierać od nas kurier. Zamówienia dostarczane są poprzez firmę kurierską InPost od wtorku do piątku.
Jaki jest najszybszy termin dostawy?
Najwcześniej dostawę możesz otrzymać pojutrze. Soki produkujemy dopiero po otrzymaniu Twojego zamówienia, dzięki temu nic się nie marnuje, a Ty otrzymujesz świeże soki pełne witamin. Jako, że paczki rozwożone są poprzez firmę kurierską, która nie dostarcza w weekendy, jeżeli złożysz zamówienie od czwartku do niedzieli, najszybszym terminem realizacji będzie wtorek.
Jak zachowujemy świeżość soków podczas transportu?
W trosce o świeżość i zachowanie maksimum składników odżywczych oraz witamin soki pakujemy w przemyślany sposób, który utrzymuje odpowiednią temperaturę podczas transportu. Zastosowaliśmy specjalne wkłady termoizolacyjne oraz żelowe wkłady chłodzące, które zabezpieczają przesyłkę podczas całego procesu wysyłki. Pamiętaj jednak, aby po otrzymaniu zamówienia soki od razu przenieść do lodówki!
Jak dostarczane są soki?

Zestawy dostarczane są kurierem InPost od wtorku do piątku. W jednej paczce znajdziesz maksymalnie 2 zestawy.

W jakich godzinach odbywają się dostawy?

Soki dostarcza firma kurierska InPost, stąd też nie mamy wpływu na godzinę dostawy. Kurierzy pracują w godzinach 8:00-17:00, w związku z tym proponujemy rozpocząć kurację następnego dnia po otrzymaniu przesyłki.

Artykuły

Ostatnie wpisy na blogu

biuro
Dodane przez biuro
10 października 2023

Detoks sokowy – wszystko co musisz o nim wiedzieć

Masz już jakieś pojęcie o tym, na czym polega sokowa, ale wciąż...

Czytaj dalej
biuro
Dodane przez biuro
25 stycznia 2023

Jak przygotować się do detoksu sokowego?

Gdy decydujesz się na klasyczną dietę sokową, zwykle zaczynasz “z marszu” –...

Czytaj dalej

Zamów już teraz!

Zamów gotowy zestaw diety sokowej lub skomponuj swój własny.
Portale społecznościowe
Zamówienia i pytania

Jesteśmy do dyspozycji
poniedziałek – piątek 8.00 – 16.00

Biuro Obsługi Klienta

e-mail: biuro@fit-juice.pl
tel. +48 799 356 486

Miasta dostaw

Kurier Fit-Juice: Przesyłkę dostarczy nasz włąsny kurier, a dostawy odbywają się wcześnie rano lub w nocy – prosimy jedynie o podanie w uwagach do zamówienia kodu do domofonu oraz maksymalną godzinę dostawy.

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i odbierz 20 PLN na swoje
zamówienie!

  Tabela dostaw

  Zamówienie złożone w … 1-2 dzień najwcześniej
  dostarczony będzie w…
  3-4 dzień najwcześniej
  dostarczony będzie w …
  5 dzień najwcześniej
  dostarczony będzie w …
  Poniedziałek Środa Piątek Wtorek
  Wtorek Czwartek Wtorek Czwartek
  Środa Piątek Wtorek Czwartek
  Czwartek Wtorek Czwartek Piątek
  Piątek Wtorek Czwartek Piątek
  Sobota Wtorek Czwartek Piątek
  Niedziela Wtorek Czwartek Piątek

  Wysyłka i dostawa

  Data dostarczenia dostawy

  Skorzystaj z kalendarza dostawy dostępnego podczas wypełniania danych dostawy w koszyku. W przypadku wyboru diett sokowej na kilka dni, pierwsza przesyłka zostanie dostarczona we wskazanym wybranym dniu. Dostarczamy dietę maksymalnie na 2 dni w jednej paczce kurierskiej. To oznacza, że każda kolejna zostanie dostarczona w najbliższym możliwym dniu, aby zachować ciągłość diety. Przesyłki dostarczamy od wtorku – piątku.